Dlaczego warto zainwestować w profesjonalną stronę internetową? 

Przeglądając internet z pewnością spotkałeś się z różnymi ofertami wykonania strony internetowej. Od kilkuset po nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Czy warto jest inwestować więcej pieniędzy w budowę strony intrnetowej, czy może skorzystać z taniego automatu?Odpowiedz sobie na pytania – Czy jestem specjalistą od marketingu? Grafikiem? Czy mam bardzo dużo czasu, aby się wszystkiego nauczyć sam? Czy chcę się wyróżniać wśród innych firm z mojej branży?

PRMCenter,tworzenie stron,hosting,pozycjonowanie,media społecznościowe,sklepy internetowe

Jedno jest pewne: Inwestycja w dobrą stronę internetową szybko się zwróci. Taka strona pozyska nowych klientów i partnerów biznesowych. 

Inwestycja  w dobrą stronę www to same korzyści długofalowe, takie jak: 

  • pozyskanie wielu nowych klientów,
  • przejrzystość informacji, które chcesz przekazać użytkownikom,
  • dostosowanie zawartości do potrzeb i oczekiwań grupy docelowej,
  • przekonanie odwiedzających stronę o Twoim profesjonalizmie,
  • co bardzo ważne - wzbudzenie zaufania,
  • wywołanie  reakcji np. złożenie zamówienia,
  • podtrzymanie relacji z Twoimi klientami,
  • dodatkowe wsparcie działań marketingowych,
  • wyróżnienie się wśród konkurencji 

Pozyskanie wielu nowych klientów

O tym, że strona musi być zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania i jak to zrobić wiedzą tylko specjaliści od SEO. Osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwarek jest niezbędne, aby Twoja strona generowała wiele wejść. Aby uzyskać wysoką pozycję w wyszukiwarkach na wiele słów kluczowych, strona musi być odpowiednio przygotowana. Warto o tym pomyśleć już podczas jej projektowania. Zaoszczędzi to czas i pieniądze, których wymagałyby zmiany pod tym kątem na już istniejącej stronie.

Przejrzyście i prosto zaprezentowane informacje

Bardzo ważne jest, aby informacje o Twojej firmie, produktach czy usługach, były odpowiednio zaprezentowane. Ich przejrzystość, zrozumiały język i odpowiednia nawigacja jest niezbędna by Twoi potencjalni klienci szybko i łatwo znaleźli potrzebne informacje. To z pewnością zachęci ich do  zapoznania się z ofertą Twojej Firmy. Pamiętać należy o prostej zasadzie – większość ludzi jest wzrokowcami.

Strona tworzona z myślą o konkretnej grupie docelowej

Dobra strona jest jest tworzona z myślą o użytkowniku (Twoim potencjalnym kliencie) i jego preferencje, są tu bardzo ważne.Idealną sytuacją, jest taka, kiedy Użytkownik czuje się w Twoim wirtualnym biurze doskonale. Żeby to osiągnąć,  należy wczuć się w Twojego potencjalnego klienta, wiedzieć np. co mu się podoba. Aby to osiągnąć, musisz mieć wyniki badań grupy docelowej. Chcąc  zwiększyć skuteczność pozyskiwania nowych klientów poprzez stronę warto zainwestować właśnie w analizę grupy docelowej, przed jej zaprojektowaniem.

Przekona ich o Twoim profesjonalizmie

Zyskasz w odczuciu internautów miano profesjonalisty, jeżeli Twoja strona będzie miała estetyczny, ładny wygląd, prostą nawigację, a język serwisu oraz czytelna i aktualna treść ukierunkowana zostanie na jej na użytkownika.

Wzbudzenie zaufania

Twój potencjalny klient, któremu podobała się Twoja strona, będzie przekonany, że to z pewnością przekłada się na Twoje profesjonalne podejście w biznesie. To nie tylko za sprawą ładnej szaty graficznej, czy przedstawionych korzyści. Dobry Copyrighterstworzy treść, podeprze ją faktami w taki sposób, aby Twoja Firma wzbudzała zaufanie.

Wywołareakcję, np. złożenie zamówienia

Stwórz stronę tak, aby Twój potencjalny klient zmierzał do wyznaczonego przez Ciebie celu. Tym celem może być wykonany telefon do Ciebie, czy też złożenie zamówienia przez zamieszczony na stronie formularz.

Podtrzymanie relacji z Twoimi klientami

Twoim celem jest zatrzymanie klienta, zaciekawienie Go i stworzenie pozytywnej relacji. Jak to zrobić? Aktualności, promocje, newsletter, aktualna i ciekawa treść serwisu sprawią, że Twoi klienci będą chętnie i często powracali na Twoją stronę, i co za tym idzie częściej korzystali z Twojej oferty.

Dodatkowe wsparcie działań marketingowych

Warto wykorzystać potencjał reklamy w internecie. Ludzie coraz częściej, zamiast gazety sięgają właśnie do sieci. Tutaj szukają opinii o produktach czy nowych trendów zakupowych. Wykorzystaj to, dobra agencja oprócz stworzenia strony wizytówki, zajmie się kompleksowo budowaniem wizerunku Twojej Firmy w internecie. Połączy stronę www z profilami w mediach społecznościowych: Facebooku, Google+, czy Twitterem. 

PRMCenter,tworzenie stron,hosting,pozycjonowanie,media społecznościowe,sklepy internetowe

Twoja firma będzie postrzegana przez Klientów poprzez pryzmat Twojej strony internetowej. Ona będzie podstawą, by wyrobić sobie pewne zdanie na temat Twojej firmy, stworzy określone jej wyobrażenie. To wyobrażenie ma decydujący wpływ na wybór firmy danej branży. Wygląd strony www jak i jej zawartość jest bardzo istotna w pozyskiwaniu nowych klientów poprzez Internet. 

 

Projekty unijne

Nie posiadasz funduszy na realizację projektu? Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowania!

czytaj więcej

 

Newsletter

Reklama

meble-nicol