Ostatnio coraz więcej na znaczeniu zyskuje tzw. marketing "szeptany". Polega na dotarciu z informacją do odbiorcy za pośrednictwem „spontanicznego” przekazu. Taki przekaz ma miejsce podczas nieoficjalnych, swobodnych kontaktów pomiędzy konsumentami, gdzie znajomi, rodzina, liderzy opinii pełnią rolę najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. Informacjom i pozytywnym opiniom odnośnie produktu czy usługi podawanym w takiej formie klienci są skłonni bardziej uwierzyć niż reklamom telewizyjnym, prasowym czy radiowym.

Twoja oferta na forach

Klienci szukający odpowiedzi na forach internetowych przed podjęciem decyzji np. zakupowej, dzięki marketingowi szeptanemu, mogą zapoznać się z ofertą właśnie Twojej firmy.

Pozytywne informacje o Twoim produkcie

Nasza propozycja to kreatywne, inteligentne dostarczanie powodów do zainteresowania markami naszych Klientów mediom, blogerom, liderom opinii, konsumentom. Korzystamy z możliwych i dostępnych środków przekazu, by wywołać odpowiednie zainteresowanie mediów. Zachęcamy do dialogu i rozprzestrzeniania się pozytywnych informacji o produktach, usługach i markach.

Projekty unijne

Nie posiadasz funduszy na realizację projektu? Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowania!

czytaj więcej

 

Reklama

meble-nicol