Nie masz profesjonalnie zaprojektowanego logo? Znak graficzny umieszczony na elementach biurowych to podstawa rozpoznawalności firmy! Nasi graficy wszystkim się zajmą. Nasza oferta dotyczy projektowania elementów jednostronicowych i wielostronicowych.

Identyfikacja wizualna

Projektujemy loga, papier firmowy, koperty, wizytówki, ulotki, foldery, plakaty – wszystko co składa się na identyfikację wizualną.

Koszt stworzenia każdego z elementów jest określany indywidualnie dla każdego klienta i zależy między innymi od wielkości i stopnia skomplikowania projektu. Ceny prostych elementów opartych na standardowych projektach zaczynają się już od 59 zł.

Reklama wielostronicowa

Elementy wielostronicowe wymagają opracowania kilku elementów: okładki, layoutu (głównego szablonu elementu) oraz każdej ze stron. Koszt uzależniony jest od formatu elementu i stopnia skomplikowania graficznego.

Indywidualna oferta

Nie jesteś usatysfakcjonowany powyższą ofertą? Opisz nam swoje oczekiwania! Oprócz wymienionych wyżej elementów reklamowych wykonujemy również: bannery outdoorowe, fotografie produktowe, kalendarze firmowe, filmy animowane, spoty reklamowe i inne. Ich wycena wymaga jednak zapoznania się szczegółowo z wymaganiami klienta.

W swojej ofercie posiadamy również możliwość wydruku zamówionych u nas projektów. Cena wydruku ustalana jest indywidualnie i zależy od rodzaju elementu oraz ilości kopii. Odbiór gotowego zamówienia jest możliwy osobiście w siedzibie firmy lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

 

Projekty unijne

Nie posiadasz funduszy na realizację projektu? Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowania!

czytaj więcej

 

Newsletter

Reklama

meble-nicol