Założenie fanpage’a na Facebooku to początek drogi do sukcesu Twojej firmy. Warunkiem skutecznej reklamy jest profesjonalne prowadzenie strony. Na Facebooku każda aktywność użytkownika jest ukazana na jego profilu. Jednocześnie wszyscy znajomi Twojego fana zyskują możliwość bieżącego śledzenia jego poczynań na Facebooku. Umożliwia to dotarcie Twojej marki do imponującej grupy osób. Dlatego założenie i prowadzenie profilu firmowego warto powierzyć profesjonalistom.

Facebook w Polsce

W Polsce Facebook ma już 13 milionów użytkowników, z czego trzy czwarte korzysta z niego codziennie. Nie ma drugiej takiej strony w Internecie, którą użytkownicy odwiedzają tak często. Każdy pozyskany fan ma średnio 150 znajomych śledzących jego aktywność. Gdy jedna osoba polubi udostępniony przez Ciebie wpis albo się nim podzieli, to ta informacja trafia automatycznie do wszystkich jego znajomych. Facebook umożliwia Twojej firmie pozyskiwanie fanów, informuje ich o nowościach i aktualnych wydarzeniach a także ułatwia obsługę klientów.

Skuteczna reklama firmy

Wykorzystaj naszą wiedzę, doświadczenie i pasję. Naszym celem jest skuteczna reklama Twojej firmy, który realizujemy sumiennie i rzetelnie. Założymy całkowicie od nowa lub uatrakcyjnimy konto firmowe w serwisie Facebook.

Zapraszamy do współpracy.

Nasza oferta

ZAŁOŻENIE FACEBOOKA
Założenie i konfiguracja konta  
Uzupełnienie danych profilu  
Przygotowanie grafiki w tle  
Przygotowanie zdjęcia profilowego  
Integracja ze stroną WWW Klienta (wtyczka społecznościowa)  
CENA NETTO  299 zł 
 Opłata niezależnie od wybranego pakietu. W przypadku, gdy klient ma już założony Profil opłata nie jest pobierana.
STANDARD PRESTIGE
Liczba postów 4 12
Budowanie relacji z fanami    
Profesjonalne teksty ze zdjęciemi  
Artykuły www ze zdjęciem  
MIESIĘCZNA OPŁATA NETTO 149 zł 559 zł

Projekty unijne

Nie posiadasz funduszy na realizację projektu? Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowania!

czytaj więcej

 

Newsletter

Reklama

meble-nicol