Nie masz strony internetowej? Obecna strona nie spełnia Twoich oczekiwań i nie przynosi wzrostu liczby klientów? Nie czekaj! Powiedz nam o tym! Zajmiemy się stworzeniem strony zgodnie z Twoimi oczekiwaniami i w ramach określonego przez Ciebie budżetu. U nas sam decydujesz z jakich elementów będzie składać się Twoja strona.

Większość zleceń wymaga indywidualnych ustaleń co do charakteru, stopnia zaawansowania oraz kosztów wykonania. Proponujemy wykonanie w pełni profesjonalnej, dowolnie skomplikowanej, atrakcyjnej graficznie, indywidualnie zaprojektowanej strony www. Projektujemy strony dynamicznie dostosowujące się do ekranu komputera, tabletu, smartfonu, tzw. responsywne.

Oferujemy systemy samodzielnej administracji treścią poprzez budowanie serwisów www, dających możliwość łatwej rozbudowy struktury oraz treści z panelem administracyjnym, za pomocą którego można samodzielnie nanosić proste zmiany w informacjach umieszczonych na stronie, co oznacza oszczędność czasu i pieniędzy!

Elementy dodatkowe

Nie masz przygotowanych na swoją stronę tekstów lub zdjęć? Nie musisz się o to martwić. Nasi creativewriterzy oraz graficy chętnie przeanalizują Twoją działalność oraz przygotują odpowiednie materiały. Projektując bierzemy pod uwagę wiele elementów charakterystycznych dla danej branży czy specyfiki działalności. Dobieramy ciekawe fotografie ożywiające szatę graficzną. W ofercie mamy również możliwość wybrania dowolnej wersji językowej.

Moduły dodatkowe

Chciałbyś uatrakcyjnić swoją stronę o dodatkowe moduły, takie jak slider zdjęć, newsletter, licznik odwiedzin, banner reklamowy mogące przyciągnąć oko potencjalnych klientów? Chętnie doradzimy Ci najbardziej pasujące spośród wielu dostępnych oraz zajmiemy się ich integracją, aby Twoja strona wyróżniała się na tle konkurencji!

Obsługa i aktualizacje

Nie masz czasu na aktualizowanie strony? Spokojnie! Oferujemy także kompleksową obsługę strony w okresie jej życia. Zajmujemy się wszelkimi zmianami i aktualizacjami. W zależności od potrzeb możesz skorzystać z odpowiedniego dla siebie pakietu.

 

 

STANDARD

COMFORT

PRESTIGE

ilość szablonów do wyboru

10

20

50

ilość podstron

5

10

15

logo firmy

 

 

 

wygląd menu

jednopoziomowe

dwupoziomowe

wielopoziomowe

ilość linków w menu

5

10

15

informacja o cookies

 

 

 

kwota na dodatki

89 zł

299 zł

599 zł

CENA NETTO ZA PAKIET

649 zł

1249 zł

1849 zł

 

Projekty unijne

Nie posiadasz funduszy na realizację projektu? Pomagamy w przygotowaniu wniosków o dofinansowania!

czytaj więcej

 

Newsletter

Reklama

meble-nicol